Pazar, Haziran 20İKİNCİ EŞ EŞYA ALIM - ANTALYA SPOT EŞYA
Shadow

Spot Koltuk Takımı

Antalya Spot Koltuk Takımı

İnsanlar evlerinin, iş yerlerinin ve diğer mekanların dekorasyonu için sürekli olarak yeni eşya ve ürünler alma peşindeler.

Eskiyen ya da kullanım amacını kaybeden ve zamanla kalabalık yaratmak dışında bir işe yaramayan çok türlü eşyaya neden olan bu tüketimin sonunda doğal olarak evlerde kullanışsız eşya deposu haline gelebiliyor.

İkinci el eşya alım satımını yapan ve Antalya ikinci el eşya piyasasına hareketlilik katan sitemiz ile kullanmadığınız eşyalar için yeni alıcılar buluyoruz.

Evlerin ve iş yerlerinin her türlü ihtiyacına yönelik alım satım yaparken kişilerin de gereksinim duydukları tekli veya takım halindeki eşyalara sıfır ücretinin çok daha azı fiyatına eşya temin edebilmesini sağlıyoruz.

İkinci El Mobilya Takımı Satmak İsteyenler


İkinci el eşya denildiğinde herhalde ilk akla gelen ikinci el mobilyalardır. Koltuk takımı, yemek odası takımı, yatak odası takımı, masa, sandalye akla bir evde olabilecek ne gelirse dahil olabilecek bu sektör için eğer sizin de hala sağlam, kaliteli ve temiz eşyalarınız varsa ve bu eşyalarınızı satmayı düşünüyorsanız bizi aramanız yeterli. Antalya ikinci el eşya alım satım yapan bir ekip olarak sizin için en uygun fiyatı verir, eşyalarınızı sizi hiç yormadan evinizden alır ve eşyalarınız için yapacağımız ödemeyi de kapınızda nakit olarak yapabiliriz. Böylece hiç yorulmadan eski eşyalarınızdan –eşyalarınızın hak ettiği fiyatı ile- kurtulmuş olursunuz.

Spot Koltuk Takımı

Koltuk takımı biz evde en çok dikkat çeken ve dolayısıyla insanların en çok özenerek satın aldıkları eşyalardan biridir.

Fakat çok göz önünde olması insanların bu eşyalarından daha çabuk sıkılmasına da sebep olabilmektedir.

Eğer siz de koltuk takımınızdan sıkıldığınızı hissediyor ve bunu satıp yerine yenisini alarak masrafınızı azaltmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey, biz Antalya ikinci el eşya platformuna koltuğunuzun fotoğrafını whatsapp’tan ya da e-posta ile atmak!

Antalya Spot İkinci el eşya değerinde nakit alım

Koltuk takımınız hala başka insanların kullanabileceği kalitede ise satmayı beklemeniz için hiçbir sebep yok.

Sonrasında biz size koltuğunuzun değerini söyleyip kapınıza kadar gelip sizden onu nakit para ile satın alabiliriz.

Call Now ButtonHemen Ara Eşyanı Sat