Pazar, Haziran 20İKİNCİ EŞ EŞYA ALIM - ANTALYA SPOT EŞYA
Shadow

İKİNCİ EL GARDROP ALANLAR

İKİNCİ EL GARDROP ALANLAR

Çocuğunuzun odasına ya da kendi yatak odanız için gardrop musatın almak mı istiyorsunuz?

Ya da evinizde olan gardrobunuzu elinizden değerinden satmak mı istiyorsunuz?

2. el Gardrop alım-satımı yapan mağazamızda müşterilerimize uygun fiyatlı hizmet sunmaktayız.

İstediğiniz tarzda kapı ya da ayna olan gardrop modellerini bulacağınız mağazamızda bütçenize uygun olarak satın alabilirsiniz.

Üzgünüz şimdilik sadece Antalya bölgesinde yaşayan müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Siz de Antalya da ikinci el Gardrop satanları arıyorsanız mağzamıza uğrayabilir ya da telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

İkinci el alım satım sektöründe yeri bulunmayan merdiven altı bu işi yapan satıcılardan değiliz, herşeyden önce ikinci el alım satımı yaptığımız bir mağazamız bulunmaktadır.

Bu da bizi diğer yerlerden farklı olduğumuzun müşterilerimiz için bir göstergesidir.

Sizi de en yakın zamanda mağazamıza bekliyoruz. Siz de istediğiniz ürünü uygun fiyata satın alabilir ya da ürünlerinizi takas edebilirsiniz.

İKİNCİ EL GARDROP ALANLAR

Antalya Spot İkinci el Gardrop

Konyaaltı ilçesinde yaşamaktasınız ve yeni bir eve taşındınız. Eşyalarınız eve sığmıyor diye düşüncelere kapılmanıza gerek yok.

Konya altı ikinci el eşya alımı ve satımı olarak eşyalarınıza talip olabiliriz. Fiyat değerlendirmesini yaptıktan sonra anlaşma sağlayabiliriz.

Elinizde bulunan ve satmak istediğiniz beyaz eşyalar, buzdolabı çamaşır makinesi vb. mobilya ve koltuklarınızı vb. her türlü ikinci el eşyalarını almaktayız.

Yine dilerseniz aynı şekilde evinize eşya alma gibi düşünceniz varsa sıfır kalitesinde ikinci el eşya olarak firmamız hizmet vermektedir.

Whatsapp iletişim hattı üzerinden  ile bizimle irtibata geçebilirsiniz. Elinizdeki eşyaların fotoğraflarınız bize çekerek gönderebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara Eşyanı Sat